Майбутнє українського агроекспорту з березня 2022 року не було під такою загрозою, як зараз, коли сусідні країни-члени Євросоюзу обмежують імпорт агропродукції.
Що сіяти? У що інвестувати? Чого очікувати від нового сезону? Відповіді на ці та інші гарячі питання ви дізнаєтеся у свіжому випуску подкасту #myTRADING! Гостем випуску став Таїр Мусаєв, віце-президент БЗК Grain Alliance, який разом з постійними експертами Денисом Мараренко та Юрієм Гаврилюком поділиться думками і планами щодо посівної та власним баченням, як можна зменшити ризики у наступному сезоні.
На AТі аграрії, які залишили кукурудзу зимувати в полі, навесні отримають заражене мікотоксинами зерно, яке не зможуть продати. Арифметика, яку використовують при змішуванні пшениці, щоб оптимізувати якість, тут вже не спрацює. Чому ми можемо недоекспортувати 4-5 млн т кукурудзи і чи очікувати зростання цін? Про це все розповів операційний партнер Barva Invest Богдан Костецький.
Що може зробити ООН? Перш за все, організовувати пряму фінансову допомогу країнам, де є ризик масового голоду. Проблема не в тому, що в світі не вистачить зерна, проблема в тому, що зерно дороге і не всі можуть його собі дозволити. І як раз із цим ООН по силах впоратись, якщо на те є бажання.