Консалтингова компанія та провайдер глобальної аналітичної інформації по фінансових і сировинних ринках з детальним аналізом Чорноморського регіону, була заснована в 2016 році.
В процесі активного розширення діяльності компанії, ми реформувалися в хедж фонд для виробників під назвою BARVA INVEST, що наразі пропонує широкий спектр послуг для своїх клієнтів та гнучкі індивідуальні підходи.
ПОСЛУГИ
МЕТА КОМПАНІЇ
ПРИНЦИП
ПРІОРИТЕТ
Стати провідним
хедж фондом
в Україні
Основою метою діяльності є хеджування цінових ризиків та маркетинг продукції для прогресивних українських фермерів, вертикально інтегрованих агрохолдингів та переробників сільськогосподарської продукції.
Наші стратегії інноваційні та ефективні, а партнерські програми засновані на експертному дослідженні ринку та багаторічному досвіді. BARVA INVEST - лідер з управління ціновими ризиками та надійних маркетингових стратегій.
Marketing Solutions
Програми з управління від BARVA INVEST - це найкращий спосіб для виробника, делегувати маркетинг своєї продукції нашим експертам з багаторічним досвідом міжнародної торгівлі.
Наш прозорий та дисциплінований підхід у поєднанні з постійними інвестиціями в розвиток стратегій, систем та людських ресурсів, допомагає вам досягти гарантованої та стабільно ефективної віддачі від інвестицій.
Відчуйте покращення ефективності в фінансовому вираженні. Високі та стабільні фінансові результати - це безпека та впевненість в успіх вашого бізнесу. На сьогодні, BARVA INVEST єдина компанія в Україні, яка надає подібні послуги.
Hedging
Execution
Ми надаємо нашим клієнтам доступ до стратегій та інструментів, раніше доступних лише для глобальних трейдерів.
BARVA INVEST має найдосконалішу систему контролю та управління виконанням. Ми допоможемо вам вирішити ваші логістичні проблеми та візьмемо на себе виконання ваших експортних контрактів.
©2019. УСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ
Угода користувача
Виключно партнерська позиція гарантує нам непохитну прихильність серед наших клієнтів.
Максимальний прибуток наших клієнтів та орієнтованість на довгострокові партнерські відносини, що є основою нашого бізнесу.
Barva Invest
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Зв'яжіться з нами